Ніка Транс Логістика запропонує Вам найкращі умови перевезення ваших вантажів
5.3
млн. т. вантажів наземна логістика
19.8
млн. т. вантажів експедирування
811
суден агентування
126
співробітників

Наші клієнти

Організація вантажоперевезень – не просте завдання, яке вимагає спеціальних знань, вміння вести переговори та будувати ділові зв’язки з рядом структур.

ООО „Ніка Транс Логістика” – команда професіоналів, які володіють всіма необхідними знаннями, вміннями та навичками. Ми допоможемо знайти найкращі рішення, щоб доставити вантаж з пункту відправлення до пункту призначення з урахуванням вимог щодо термінів і бюджету.

Наші послуги

Ми здійснюємо професійну, грамотну організацію перевезень автомобільним, залізничним транспортом, займаємось агентуванням суден, експедируванням вантажів в портах, а також надаємо широкий спектр супровідних послуг.

Наша команда

Наші фахівці з транспортної логістики – майстри своєї справи. Вони відмінно орієнтуються в транспортному і митному законодавстві, знають географію основних потоків товарних поставок, розуміються в питаннях страхування та оподаткування. Досвід і висока кваліфікація співробітників дозволяє знаходити вигідні та безпечні рішення в стислі терміни.

Складові ефективних та безпечних вантажоперевезень

Планування

Підбір для кожного проекту різних варіантів доставки вантажів, мінімізація фінансових та часових витрат, вибір найбільш підходящого типу і виду транспорту, складання оптимального маршруту.

Досвід фахівців дозволяє врахувати всі нюанси та продумати кожний етап до дрібниць. Грамотне планування забезпечує узгодженість транспортно-складських процесів, дотримання термінів і збереження вантажів.

Створення транспортних систем

Створюємо транспортні коридори із залученням видів транспорту, доступних на конкретному напрямку. В разі необхідності (великогабаритний, небезпечний вантаж) узгоджуємо маршрут з державними органами. Створюємо транспортні ланцюги, визначаємо пункти перевалки вантажу, використовуючи різні транспортні засоби.

Організація і виконання

Власна матеріально- технічна база, наявність штату кваліфікованих виконавців та налагоджені партнерські зв’язки з низкою компаній дозволяють організувати попереднє та тимчасове зберігання вантажу, вантажно-розвантажувальні роботи, прийом, відправку, а також власні перевезення.

Контроль

Сучасні технології допомагають відслідковувати переміщення вантажу на всій довжині маршруту.

Як ми працюємо

Ретельно вивчаємо поставлене завдання, шукаємо оптимальні шляхи його вирішення, а також оцінюємо супутні ризики.

1

Визначаємо вартість послуг та терміни виконання. Погоджуємо з Замовником.

2

Укладаємо договір.

3

Оформлюємо супровідні документи.

4

Надаємо звіти щодо статусу виконання послуг.

5

Здійснюємо контроль переміщення вантажів до місця призначення.

6

За фактом надання послуги забезпечуємо оформлення повного пакету супровідної документації.