Наземна логістика

Надаємо широкий спектр послуг з наземної логістики, здійснюємо залізничні та автоперевезення всією територією України із застосуванням власного та орендованого транспорту.

Чому саме ми?

Клієнти Ніка Транс Логістика встигли переконатися, що нам можна довірити перевезення найбільш складних вантажів, а співпрацювати з нами – вигідно.

  • Доставка вантажів здійснюється вчасно, ми дотримуємося термінів, які були вказані в договорі;
  • Великий власний транспортний парк і налагоджені зв’язки з компаніями-партнерами дозволяють вчасно підібрати відповідний вид транспорту для конкретного вантажу;
  • Здійснюємо перевезення фасованих, насипних, рідких, небезпечних вантажів;
  • Здійснюємо відстеження вантажів, надаємо клієнтам інформацію про їх місцезнаходження. Можливе використання комбінованих маршрутів;
  • Автотранспорт регулярно проходить перевірку технічного стану та обслуговування, водії-експедитори мають солідний досвід роботи в сфері вантажоперевезень. Висока професійність працівників, розміщення та фіксація вантажів, внесення корективів до маршруту в разі необхідності – все це гарантує стовідсоткову безпеку транспортування;
  • Прозоре ціноутворення, обґрунтовані тарифи.

Який спосіб наземного перевезення вантажів вибрати

Наші спеціалісти запропонують для Вас найбільш оптимальний спосіб доставки, виходячи з об’єму партії вантажу, характеру вантажу, вимог до термінів та враховуючи можливості вашого бюджету.

Залізничний транспорт

Ніка Транс Логістика має в своєму розпорядженні власні та орендовані залізничні вагони різного типу (піввагони, цистерни, мінераловози), загальна кількість яких перевищує 2,7 тисяч одиниць. Ніка Транс Логістика також залучає ЦТЛ АТ „Укрзалізниця”.

З/д є найкращим вибором, якщо необхідно перевезти велику партію вантажу на значну відстань. Перевезення здійснюються цілорічно незалежно від погодних умов.

Автомобільні вантажоперевезення

Власний автопарк Ніка Транс Логістика на сьогодні має в своєму розпорядженні 50 вантажних автомобілів DAF; до кінця року планується збільшити парк до 150 одиниць. Всі автомобілі обладнані платформами для перевезення контейнерів під сухі, сипучі, фасовані і танк-контейнерів під рідкі вантажі. Обладнання автомобілів та відповідні дозволи дають можливість перевозити небезпечні вантажі.

Автомобільні вантажоперевезення вигідні в тому випадку, якщо йдеться про невеликі партії вантажів, або ж коли місце призначення недоступне для інших видів транспорту. Наші спеціалісти підберуть транспорт відповідної місткості і вантажопідйомності. Система тарифів гнучка, вартість перевезення розраховується з урахуванням безлічі факторів. Автомобільний транспорт, як і залізничний, має можливість перевозити будь-які вантажі. До переваг автомобільних вантажоперевезень можна віднести гнучкість маршрутів, наявність розгалуженої сітки доріг, можливість оптимізувати графік під потреби замовника.

ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

Наші спеціалісти порекомендують оптимальний спосіб перевезення, розрахують вартість послуг. Договір буде підписаний лише після узгодження способу і маршруту вантажоперевезення, термінів та ціни з замовником. Менеджери ООО „Ніка Транс Логістика” завжди готові відповісти на ваші питання та приступити до вирішення поставленого завдання.