Послуги

НАДАЄМО ВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ З ЛОГІСТИКИ ВАНТАЖІВ

Власний парк залізничних вагонів і вантажних автомобілів дозволяє швидко та надійно організувати вантажоперевезення.

Крім вирішення логістичних завдань ми також надаємо ряд супровідних послуг, пов’язаних з залагодженням формальностей на всіх етапах руху вашого вантажу.

Наземна логістика

Підбір залізничного або автотранспорту, розробка маршруту, планування, повний комплекс послуг з підготовки вантажу до відправки, контроль переміщення по всьому логістичному ланцюжку – ось ті завдання, які ми успішно вирішуємо в інтересах наших клієнтів.

Читати

Морське агентування

Надаємо повний комплекс послуг з агентування суден. Здійснюємо супровід заходження суден в режимі 24/7, 365 днів на рік. Представляємо інтереси судновласників і капітанів в порту, забезпечуємо їх плідну взаємодію з портовими властями та держструктурами.

Читати

Експедирування вантажів в портах

Представляємо в порту інтереси вантажовідправників, займаємося технічною організацією перевалки вантажів та координуємо процеси, здійснюємо повний документальний супровід і оплату рахунків від імені клієнта.

Читати

Супровідні послуги

Надаємо допомогу в оформленні супровідної документації, проходженні сертифікації, страхуванні та в митному оформленні. Представляємо інтереси судновласників в порту.

Читати